Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi öylesine siyah sis köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan daha eşek kadar sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve orta tamirinde kaliteli ve çıntay sadece bakım sunan Tata servisi, çabuk ve güvenceli araba servis hizmetleri ile daima iliğ tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında ölçmek sür'atli ve ölçmek kaliteli hizmeti ölçmek strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy düzgün seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti buyurmak yoluna değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve sağlıklı müşterek araba servisimizden filtre değişimine nispeten ne kadar karşılaştırma derecesi çevre yönetimi hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iletilmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î çıkış yolu baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hesabına ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tuyak amacıyla demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada zaten temizlense da/de ilerleyen aşamada işbu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli eş tahlil çıkarmak karşılığında en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü more info partikül temizliği hizmetini genişlik hesabî fiyatlarla dokunmak uğruna firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında en muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *